titleicon

Доставка з Китаю

Товари з Китаю
У даному розділі Ви зможете зв'язатися з менеджером для обговорення перевезення груп товарів за вигідною ціною
Детальніше
Калькулятор
За допомогою послуги "Калькулятор" Ви можете зробити розрахунок вартості доставки вантажу авіа та морським шляхом.
Детальніше
Трекінг вантажів
За допомогою послуги "Трекінг вантажів" Ви можете дізнатися де знаходиться Ваш вантаж. Для цього вам необхідно заповнити форму на сайті.
Детальніше
titleicon

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ

МОРСЬКА ДОСТАВКА
$ 200 /м3
 прямий фрахт
 склади - Шанхай, Гуанчжоу
 гнучкий тариф
ЕКСПРЕС АВІА
$ 9 /кг
 від 100 гр
 доставка за 7 днів
 прямий авіа рейс
ФРАХТ
$ від 3 /кг
 фрахт в / з понад 100 країн
 швидке оформлення
 онлайн-відстеження
titleicon

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

КРАЩІ ЦІНИ ТА СЕРВІС
titleicon

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Індивідуальний підхід до замовника

вміння слухати та чути його вимоги, миттєві реакції та лояльні ціни – це непорушна основа продуктивного співробітництва з компанією «MIRRO».

Авіа доставка
з будь-якої точки світу під ключ
Морська доставка
вихід контейнера 2 рази на місяць
Склади в Китаї
наші склади знаходяться в Гуанчжоу і Шанхаї
Пряма доставка
прямий фрахт вантажів в Україну без транзиту

ГНУЧКІ

ЦІНИ

НА

ПОСЛУГИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА

МИ НАДАЄМО УВЕСЬ СПЕКТР ПОСЛУГ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ З КИТАЮ ТА ЄВРОПИ

Компанія МІРРО займається міжнародними перевезеннями вже багато років, і має колосальний досвід роботи в даному напрямку. Ваш вантаж буде доставлений точно в строк та без зайвих витрат.

titleicon

ДОСТАВКА ТОВАРІВ

З КИТАЮ ТА ЄВРОПИ В УКРАЇНУ

Компанія «MIRRO» – професійний міжнародний перевізник вантажів, послугами якого – скористалися вже понад 100 000 клієнтів. Ми пишаємося цією цифрою, яка є показником не тільки нашої успішності, але і перспективності торговельно-економічного партнерства з КНР.

Китайські виробники, щороку підвищують якість своєї продукції, залучаючи зарубіжних споживачів доступними цінами і широким асортиментом своїх товарів. Саме тому, товари з Китаю – користуються такою неймовірною популярністю, серед наших співвітчизників. З огляду на постійно зростаючий товарообіг між нашими країнами, «MIRRO» – не стоїть на місці, постійно розширюючи спектр своїх послуг, основною з яких, є професійна доставка з Китаю збірних, негабаритних, малогабаритних і контейнерних вантажів.

Основне кредо нашої компанії – це абсолютна надійність і оперативність!

І це стосується всіх послуг, які ми надаємо, від пошуку постачальників і товарів з Китаю, до комплектації вантажів в збірні контейнери і безпосередньо всіх видів доставки з Китаю.

Не має значення, формуємо ми збірні контейнери або забезпечуємо індивідуальну доставку товарів з Китаю.

Наш супровідний сервіс – завжди на висоті тому, що наші співробітники завжди зроблять все, щоб Ви отримали свій вантаж в цілості, схоронності і точно в строк. Наші досвідчені перекладачі допоможуть Вам провести будь-які переговори і налагодити прямі поставки будь-яких товарів. А наші професійні менеджери, проведуть всеосяжне відвідування виставок китайських виробників і знайдуть для Вас саме ту продукцію, яка Вам необхідна.

І ми будемо щиро раді, якщо Ви вирішите оцінити наші переваги – на практиці!

У нас налагоджені тісні зв’язки з зарубіжними партнерами, що сприяє не тільки оперативному вирішенню всіх питань, що виникають, а й дає можливість надавати послуги з пошуку потрібної продукції відмінної якості та на вигідних умовах. Ми виробляємо доставку з країн Європи. Європейські товари відповідають найвищим стандартам якості і цінуються в усьому світі. Є країни, в яких ті чи інші найменування продукції отримали найбільшу популярність, завдяки багаторічній спеціалізації в даному напрямку. З нашою компанією Ви легко можете організувати вигідний бізнес практично в будь-якій сфері споживання. Ми здійснюємо доставку з Європи автотранспортом, тому що це найбільш пріоритетний і вигідний спосіб. Для кожного клієнта розробляється оптимальний маршрут, який найбільшою мірою економить кошти і час на доставку. Для невеликої кількості товару ми пропонуємо збірні вантажі. Також ми здійснюємо доставку негабаритних вантажів на спеціалізованому транспорті. У пакет доставки входить вирішення всіх супутніх питань – оформлення супровідної документації, страхування вантажу, організацію тимчасових складів зберігання, розмитнення товару та інше