ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ З КИТАЮ – ПЛЮСИ ТА МІНУСИ

Як відомо, Китай є справжнісінькою світової майстерні, так як в цій країні виробляються найрізноманітніші товари і вироби – від дрібних складових деталей і до великого і серйозного обладнання. Доставка вантажів з Китаю дозволить Вам здійснювати дуже вигідні угоди, що приносять Вашому бізнесу значний прибуток. Наприклад, Ви без праці можете придбати досить дорогу продукцію за набагато менші гроші, просто замовивши даний вантаж з Китаю. Єдиний недолік даного способу полягає в тому, що доставка з Китаю в Україну може обійтися в істотну суму грошей. У цій статті ми розповімо Вам, як ефективно доставити необхідний Вам товар з Китаю і при цьому заощадити свої гроші.

Одним з найбільш популярних способів доставки продукції є доставка збірних вантажів з Китаю. Збірний вантаж має собою на увазі один або кілька контейнерів, наповнених товарами різних замовників. Таким чином, Ви замовляєте контейнер як би в складчину і, тим самим, кожен економить чималі гроші. Доставка збірного вантажу з Китаю має великий успіх у представників малого та середнього бізнесу. З її допомогою можна знизити собівартість товару і збільшити його прибутковість. Крім того, збірний вантаж з Китаю буде оптимальним рішенням в тому випадку, якщо Ви плануєте почати реалізацію будь-якого нового виду продукції і хочете замовити пробну партію.

Доставка з Китаю збірних вантажів відбувається за певною схемою. Спочатку Ваш товар доставляється на склад в Китаї, де зважується його вага, обсяг і інші показники, здійснюється підготовка в перевезенні. Після цього формується контейнер, в якому Ваші збірні вантажі з Китаю будуть перевозитися. Так як ступінь завантаження контейнера залежить від кількості дрібних вантажів від інших замовників, то в певних випадках час його відправлення може затягнутися. Втім, перевезення вантажів з Китаю має вкрай високу популярність, тому в більшості випадків ці контейнери заповнюються дуже швидко, і так само швидко відправляються.

Після цього, відбувається безпосередньо доставка вантажу з Китаю, яка здійснюється двома шляхами, на вибір замовника – повітряним або морським. Авіа доставка вантажів з Китаю дозволить Вам отримати замовлений товар набагато оперативніше, але також вона потребує більш істотних грошових витрат. Морська доставка збірних вантажів займе більше часу, що компенсується її економічністю. Як правило, авіаперевезення більш доцільна для невеликих вантажів, вагою в кілька кілограмів і дрібного обсягу. В цьому випадку вартість доставки з Китаю буде не такий вже і великий. Після того, як Ваші вантажі з Китаю прибувають в Україну, Вони оформляються на митниці і доставляються замовнику. Ця схема є дуже дієвою і надійної, так як вона була успішно відпрацьована за довгі роки, тому з її допомогою Ви зможете оперативно і без зайвих труднощів доставити вантаж з Китаю.

Збірні вантажі з Китаю не дарма є одним з найбільш популярних способів доставки. Його основна перевага – це Ваша фінансова економія за рахунок того, що Ви платите виключно за масою та обсягом свого вантажу. Наприклад, така доставка меблів з Китаю обійдеться Вам в цілком помірну суму, що сприятливо позначиться на розвитку Вашого бізнесу. Вантажний контейнер заповнюється максимально повно, і тому Вам немає необхідності переплачувати будь-які зайві гроші за доставку. Вантажоперевезення з Китаю, здійснені таким способом, будуть цілком по кишені навіть дрібним підприємцям. Доставка з Китаю дешево – це про нас.

Авіаперевезення з Китаю будуть найбільш оптимальним варіантом в тому випадку, якщо Вам потрібно доставити в Україну невеликий вантаж (вагою до декількох кілограм). Доставка дрібних вантажів з Китаю допоможе Вам «вбити відразу двох зайців» – оперативно отримати необхідний Вам товар і витратити досить помірні гроші на його доставку. Фірми посередники по доставці товарів підберуть самі відповідні аеропорти відправлення та отримання вантажу, допоможуть в оформленні необхідних документів, а також зроблять упаковку вантажу і виконають інші відповідні процедури. Як і у випадку з відправкою вантажу морським контейнером, перевезення вантажів з Китаю літаком включає в себе різні способи його доставки до замовника вже по Україні. Зокрема, Ви можете замовити з Китаю будь-який вантаж, і він буде доставлений тільки до аеропорту, до складу компанії-перевізника або в вказане вами місце призначення. Ви можете вирішити всі ці питання, безпосередньо замовляючи поставки з Китаю необхідних Вам товарів. Як правило, надійні перевізники беруть на себе всі основні аспекти перевезення та митного оформлення, тому їх клієнтам не доводиться морочити собі голову з зайвими проблемами. Ви будете знати, що, сплативши вартість доставки вантажу з Китаю, Ви зможете забути про всі проблеми, пов’язані з перевезенням і просто очікувати свій товар. Якщо ж Вам потрібна доставка одягу з Китаю, то можете звертатися в нашу компанію.

Ще один спосіб здійснити карго з Китаю – це так званий комплектний вантаж. Якщо Вам необхідне перевезення досить великого обсягу товарів, то в цьому випадку для їх транспортування формується окремий контейнер. Однак Ви повинні пам’ятати, що Вами замовляється така доставка з Китаю, вартість якої може бути цілком відчутною. У будь-якому випадку, ми радимо  звертатися тільки в перевірені і надійні компанії-перевізники, які доставлять Ваш вантаж максимально оперативно і без будь-яких проблем. Ціна доставки з Китаю залежить від багатьох факторів, але наша компанія завжди йде на зустріч своїм клієнтам.

УСТАТКУВАННЯ З КИТАЮ
Якщо вам необхідно сучасне обладнання з Китаю, то компанія MIRRO до Ваших послуг. Ми спеціалізуємося на пошуку, закупівлі різних товарів в Китаї...
Детальніше
АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТЕЛЕФОНІВ І ПЛАНШЕТІВ З КИТАЮ
Як відомо, на сьогоднішній день в Китаї без проблем можна знайти найрізноманітніші товари будь-яких видів і категорій. Особливим успіхом користується китайська електроніка - мобільні телефони, смартфони, планшети, комунікатори, ноутбуки і т.д.
Детальніше
РИНКИ ГОНКОНГУ
Одним з аспектів культурних пам'яток міста є його ринки; ніхто не сперечається, що ринки Ви можете знайти в будь-якому місті Європи або Азії, але ринки Гонконгу - це щось особливе...
Детальніше