Доставка вантажів з Китаю

Компанія «MIRRO» пропонує своїм клієнтам послуги з доставки вантажів з Китаю максимально оперативно і з високим ступенем надійності. У нас Ви можете замовити вантажоперевезення з Китаю в Україну найбільш зручним для вас шляхом – повітряним або морським. Кожен з цих способів доставки має свої особливості і оптимально підходить для певних вантажів.

Доставка вантажів з Китаю

Зокрема, морські перевезення з Китаю мають на увазі собою відправку товарів в контейнерах. Якщо Ви хочете замовити цей спосіб перевезення, то тоді ми радимо Вам звернути увагу на доставку збірних вантажів з Китаю. В цьому випадку контейнер містить в собі невеликі за обсягом вантажі від різних замовників. Тому, Ви не тільки отримаєте свій товар в обумовлені терміни, але і зможете заощадити значну суму грошей. Контейнерні перевезення від компанії «MIRRO» дозволяють доставити вантажі практично в будь-який порт світу, причому доставка відбувається за прямим маршрутом, без проміжних навантажень-розвантажень. Таким чином, доставка збірного вантажу з Китаю буде не тільки максимально оперативною, а й абсолютно надійною (без ризику втрати товарів).

Ще один популярний спосіб доставки вантажів з Китаю в Україну – це повітряні перевезення. У нас Ви можете замовити даний вид транспортування товарів, він ідеально підійде для невеликих вантажів, вагою від 5 кг і більше. Безумовно, вартість таких вантажоперевезень буде дещо вищою, ніж при транспортуванні по морю. Однак, в цьому випадку істотно знижується термін доставки – Ви зможете отримати свій товар вже через 10-14 днів після його замовлення.

У будь-якому випадку, замовивши доставку вантажу з Китаю у нас, Ви отримаєте його в зазначені терміни в повній цілості й схоронності. Ми відправляємо вантажні контейнери по морю раз в 1-2 тижні, а на літаку – практично відразу після оформлення замовлення. У компанії «MIRRO» є свої склади в Пекіні і Гуанчжоу, тому доставка придбаних товарів на склад здійснюється швидко і з мінімальними витратами. До перевезення приймаються будь-які групи товарів – в тому числі різне габаритне обладнання та китайські копії відомих брендів. Замовивши доставку вантажів з Китаю у нас, Ви позбудетеся від будь-яких проблем з його митним оформленням. Ми беремо виконання даних процедур повністю на себе, від Вас вимагається лише оплата вантажоперевезень за обсягом або вагою вантажу. Оплата проводиться за фактом надходження вантажу в Україну, відповідно до затверджених тарифів.

Компанія «MIRRO» піклується про кожного клієнта. Ми не просто перевозимо Ваші вантажі, ми піклуємося про збереження кожного товару, що доставляється, враховуючи Ваші побажання щодо термінів і вартості та беремо на себе всю «паперову тяганину».

Переваги співпраці з нашою компанією:

– стовідсоткова гарантія схоронності і безпеки Вашого вантажу;

– моніторинг місця розташування Вашого вантажу;

– найвигідніші умови доставки і розмитнення вантажів;

– робота з приватними особами та організаціями;

– доставка від 0,5 кг;

– наші склади приймають вантаж в Пекіні і Гуанчжоу.

Доставка обладнання з Китаю можлива двома способами: доставка з Китаю морем від 2 дол/кг і доставка з Китаю авіа способом від 9 дол/кг. Більш точну вартість можна отримати у співробітників нашої компанії.

Вартість доставки вантажів морським шляхом залежить від товару, ваги і об’єму вантажу.

Для отримання вартості доставки зв’яжіться зручним для Вас способом, і наші співробітники нададуть інформацію про вартість і терміни доставки з Китаю.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

СКЛАДИ
Власні склади прийому вантажу на території Китаю: Гуанчжоу, Шанхай
ДОСТАВКА
Працюємо прямими рейсами в Україні: авіа доставка і морська доставка з Китаю
СТРАХУВАННЯ
Страхування вантажу на повну його вартість
МОРСЬКА ДОСТАВКА
Судовихід за графіком два рази на місяць, склади прийому Шанхай і Гуанчжоу, прямий фрахт 50-60 днів
АВІА ДОСТАВКА
Прямі рейси в Україну - без транзиту через ЄС. Терміни за графіком, доставка 7 днів
ГОНКОНГ
Приймаємо вантажі для авіа відправки на склад в Гонконзі
Авіа Доставка
Авіа доставка з Китаю є найзручнішим на сьогоднішній день способом перевезення авіаційних контейнерних вантажів з широким спектром послуг,
невеликих вантажів або зразків продукції
Детальніше
Морська Доставка
Морська доставка вантажу з Китаю в складі збірного вантажу дозволяє мінімізувати витрати при покупці товару в Китаї, так як даний вид є самим вигідним
Детальніше
Складські Послуги
Для роботи відразу з декількома китайськими виробниками необхідні додаткові логістичні ресурси. Пропонуємо скористатися сервісом нашої компанії
Детальніше