Для роботи відразу з декількома китайськими виробниками необхідні додаткові логістичні ресурси. Пропонуємо скористатися сервісом нашої компанії – орендою складу в Гуанчжоу. Зі своєї країни Ви можете здійснювати приймання товару, консолідувати товари від ваших постачальників і зберігати в тих обсягах, скільки буде потрібно.

Компанія «MIRRO» пропонує оренду складів об’ємом від 10 метрів кубічних. Охорона і складське обслуговування приміщення ведеться щодня 24 години на добу. Ми розробили різні тарифні плани в залежності від обсягів складу, термінів зберігання товару і послуг, що надаються для зручності співпраці з різними зацікавленими групами клієнтів. Ми зробимо облік товару, консолідацію від різних постачальників, за запитом надамо детальний фото звіт, проконтролюємо кількість і стан товару, цілісність упаковки та інше.

Авіа доставка
Авіа доставка з Китаю є найзручнішим на сьогоднішній день способом перевезення авіаційних контейнерних вантажів з широким спектром послуг,
невеликих вантажів або зразків продукції
Детальніше
Морська доставка
Морська доставка вантажу з Китаю в складі збірного вантажу дозволяє мінімізувати витрати при покупці товару в Китаї, так як даний вид є самим вигідним
Детальніше
Доставка вантажів з Гуанчжоу
Місто Гуанчжоу знаходиться в південній частині Китаю, це адміністративний центр провінції Гуандун. Чим привабливий Гуанчжоу українському підприємцеві?
Детальніше