Доставка З Європи

Наша країна стрімко розвивається і послуга доставки вантажів з Європи користується все більшою популярністю, так само як і міжнародні перевезення вантажів. Європа, як один з найближчих високорозвинених ринків товарообігу, який є джерелом високоякісних товарів від текстилю до техніки. Доставка вантажів з Європи з митним очищенням дозволить Вам почати бізнес з будь-якою європейською країною.

Наявність розвиненої системи складів дозволяє приймати вантаж в європейських країнах і оперативно доставляти його нашим клієнтам в Україні.

Компанія «MIRRO» пропонує послуги з доставки вантажів з Європи в Україну. Якість товарів, вироблених за Європейськими стандартами відомі у всьому світі, тому європейський ринок такий популярний. Різноманітність європейських товарів дозволяє організувати бізнес практично в будь-якій сфері споживання. Новинки техніки, електроніки, побутова хімія, одяг і взуття, меблі, аксесуари – цей список можна продовжувати нескінченно, а головне, купуючи товари європейського виробника, Ви гарантовано отримуєте високоякісний продукт.

З нашою компанією Ви легко організуєте свій бізнес. Ми вирішимо всі питання, пов’язані з доставкою товарів: оформлення необхідної документації, страхування вантажу, організацію тимчасових складів зберігання, забезпечимо розмитнення товару, митне очищення, розвантаження, навантаження та інше. При необхідності проводимо сертифікацію вантажу.

Ми пропонуємо доставку автотранспортом, тому що це найбільш вигідний і зручний спосіб. Наші фахівці розробляють у кожному конкретному випадку оптимальний маршрут слідування. Працюємо з різними типами вантажу, включаючи негабаритні. Для дрібних партій товару пропонуємо збірні вантажі.

Наша компанія організовує надійну доставку в оптимальні терміни. Терміни та вартість доставки визначається в залежності від типу вантажу, його ваги, обсягу, і віддаленості початкового і кінцевого пункту.

Доставка вантажів з Європи в Україну
Компанія «MIRRO» здійснює доставку з усіх країн Європи
Для уточнення вартості доставки натисніть кнопку розрахунок, заповніть заявку і ми Вам відповімо про вартість перевезення
Детальніше
Доставка товару з Італії
Сьогодні замовлення товарів в Італії дуже популярно, оскільки ця країна найбільший виробник товарів різного спрямування, які відрізняються високою якістю, як виготовлення, так і використовуваних для цих цілей матеріалів.
Детальніше
Доставка товару з Польщі
Компанія MIRRO пропонує доставку товарів з Польщі в Україну.
Польські товари користуються великою популярністю на ринках України. Товари даної країни відповідають високим вимогам якості, та відрізняються ціною нижчою, ніж у багатьох інших країн Європи.
Детальніше
Доставка товару з Німеччини
Важливим напрямком роботи компанії MIRRO є доставка вантажів з Німеччини в Україну. Товари з Німеччини користуються особливим попитом. Це пояснюється їх високою якістю і здатністю задовольнити будь-якого споживача, адже німецька якість відома у всьому світі.
Детальніше
Доставка товару з Англії
Продукція Великобританії не тільки найвищої якості, але і за ціною навіть більш доступна, ніж товари в місцевих магазинах або на ринках, якщо купувати її безпосередньо.
Детальніше