Компанія MIRRO займається доставкою товарів і вантажів тривалий час і має величезний досвід у вирішенні будь-яких супутніх питань. Це стосується розмитнення товару, послуг складів тимчасового зберігання, страхування вантажів, оформлення всіх належних супровідних документів тощо.

Сьогодні замовлення товарів в Італії дуже популярно, оскільки ця країна найбільший виробник товарів різного спрямування, які відрізняються високою якістю, як виготовлення, так і використовуваних для цих цілей матеріалів. Це одяг, взуття, будівельні матеріали, зокрема плитка, паркет. Це доставка меблів, сантехніки, побутової техніки, дитячих товарів та інше. Якщо купувати товари безпосередньо в Італії, то навіть включаючи вартість доставки це дуже вигідний захід.

Ми виробляємо доставку товарів з Італії в Україну автотранспортом. За швидкістю доставки товару, автоперевезення, як правило, швидше морської доставки, оскільки у разі морських перевезень, товар після прибуття в порт, автотранспортом потрібно доставити в кінцевий пункт призначення. Тому простіша, швидша і більш пріоритетна авто доставка. Якщо ж порівнювати з авіа доставкою, то цей спосіб, хоча і є самим швидкісним, але вартість настільки велика, що товар для продажу доставляти таким способом просто не вигідно.

При необхідності ми формуємо збірні вантажі, що істотно знижує ціну, доставки, оскільки контейнер оплачують кілька замовників, але вимагає додаткового часу на комплектацію. При здійсненні перевезень з Італії, з огляду на те, що ця країна член Європейського Союзу, необхідно дотримуватися митному законодавству і знати всі останні зміни та тонкощі. Адже помилки в оформленні документації та ін. можуть спричинити за собою затримку товару або навіть штраф. Можуть також виникнути складності, пов’язані з ретельною перевіркою вантажів. Тільки досвідчені митні брокери можуть вирішити найкращим чином всі проблеми. Наша команда має багаторічний досвід і гарантує надійну доставку товару в оптимальні терміни.

Вартість перевезення залежить від кількості і обсягу вантажу, від вихідної точки, і звичайно ж, від остаточного пункту призначення. Зателефонувавши нам, і повідомивши обсяг вантажу, його масу, і кінцеву точку призначення – наші менеджери прорахують Вам приблизну вартість і терміни доставки. Ми підбираємо оптимальний маршрут для проходження Вашого вантажу, щоб максимально скоротити терміни і ціну доставки.