Доставка вантажів з Європи в Україну

Компанія MIRRO займається доставкою вантажів з Європи. Цей напрямок дуже актуальний, оскільки Європа є найбільшим постачальником товарів високої якості і виробником нових технологій. Європейські товари цінуються у всьому світі.

Територіально Європа найближчий ринок для України, тому організація доставки товарів з Європи – актуальне питання для багатьох бізнесменів. Якщо Ви новачок в даному напрямку, наші досвідчені менеджери підкажуть не тільки, в якій країні краще купувати товар, який Вас цікавить, але і можуть зорієнтувати по основним виробникам і постачальникам за даним напрямком, або надати інформацію щодо інтернет магазинів товарів з Європи.

Ми забезпечуємо як доставку дрібних вантажів з Європи: аксесуари, косметика, доставка одягу та інше, так і працюємо з великогабаритними товарами (доставка меблів меблів, приладів, автозапчастин і ін.).

Компанія надає митно-ліцензійні склади тимчасового зберігання, в різних містах Європи, куди попередньо можна доставляти вантажі для подальшого транспортування в Україну. Особливо це актуально для доставки збірних вантажів з Європи, коли на складі збирається необхідне для заповнення фури кількість товарів від різних замовників. Після цього здійснюється перевезення збірних вантажів. В цьому випадку доставку фури, і оформлення супровідної документації оплачують кілька замовників. Перевезення збірних вантажів вигідна за ціною і дозволяє надавати послуги з доставки невеликої кількості товарів.

Наш досвід дозволяє враховувати всі можливі проблеми, які можуть виникнути в процесі проходження вантажу, і при виникненні таких забезпечити їх рішення.