Замовляючи товари з Європи, потрібно організувати їх доставку з Європи в Україну. Найпростіший спосіб знайти надійну фірму, яка вирішить це питання за Вас.

Компанія MIRRO вже давно здійснює доставку товарів з Європи, надаючи весь спектр послуг: упаковка, навантаження-розвантаження товару, оформлення супровідних документів, страхування вантажу, митне очищення, при необхідності – перевірка кількості і якості продукції. Залежно від ситуації – тимчасове зберігання вантажу.

Ми здійснюємо доставку меблів, одягу з Європи, привозимо товар замовлений з Європи через інтернет магазини і багато іншого. Якщо Вам необхідно перевезти з Європи невелику кількість товару, Ви можете оформити збірний вантаж з Європи, це коли кілька замовників оплачують свою частину займаного в контейнері місця, що дозволить значно заощадити на вартості транспортування. Доставка здійснюється автомобільним транспортом, так як такий вид перевезення є найоптимальнішим.

Протягом декількох днів, в залежності від відстані транспортування, товар буде доставлений на найближчий до Вас склад кур’єрської служби, звідки Ви зможете його забрати у зручний для Вас час, або на Ваш склад при наявності такого. З нашою компанією Ви можете не турбуватися за збереження і товарний вигляд вашого вантажу.

Вартість доставки з Європи

Вартість доставки залежить від ряду факторів. Потрібно врахувати тип вантажу, вагу і об’єм, а також відстань від початкової і кінцевої точки, які країни перетинаються під час транспортування і чи потрібно оплачувати збір за оформлення релізу на транзит. З огляду на всі фактори, ми виробляємо індивідуальний розрахунок вартості.

Оплата здійснюється в зручній для Вас формі: Ви можете, як оплатити замовлення товарів при отриманні післяплатою, так і перерахувати необхідну суму на рахунок нашої фірми. Так само в будь-який момент Ви зможете відстежити шлях вашого товару з Європи в Україну за допомогою нашого сайту, в опції трекінгу вантажів. Заповнивши не складну форму, Ви зможете в будь-який момент дізнатися, де зараз знаходиться ваш вантаж.