Один з напрямків роботи компанії MIRRO, який користується високою популярністю – доставка товару з Англії в Україну. Це обумовлено тим, що товари з Англії високої якості, а ціни невисокі. Особливо цінуються британські вовняні вироби, стильний і елегантний одяг, англійські напої – чай, шотландський віскі, джин. А також тютюнові вироби, побутова техніка, електроніка, меблі, косметика та інше. У Європі виробники не намагаються заробити швидкі гроші, продаючи товар зроблений наспіх з дешевих матеріалів. Для них важливий імідж компанії, і щоб покупець прийшов до них знову і знову. Крім того, якщо у нас прийнято перед розпродажем, особливо в свята, підняти ціни, то в Європейських країнах – мета розпродати більше товару. Для цього він повинен бути доступним за ціною і якісним.

Британські речі дуже надійні, практичні і не дуже дорогі. Потрібно тільки знати, де і коли краще купувати певний товар. Наша компанія не тільки забезпечить доставку з Англії, але при необхідності проконсультує Вас, де можна купити товар. Якщо Вас цікавить доставка речей з Англії, Ви отримаєте у нас всю необхідну інформацію про товари для чоловіків, жінок і дітей. Ми запрошуємо Вас в світ лондонської моди, вишуканого стилю і британської ексцентричності. Компанія забезпечить найвигідніші умови покупки і доставки товарів.

Доставка товарів з Англії здійснюється наземним транспортом. Автотранспорт найзручніший і недорогий спосіб доставки, який влаштовує більшість наших клієнтів. До того ж цей спосіб доставки дозволяє контролювати збереження вантажу від магазину до пункту його отримання. Ми розробляємо найбільш вигідні маршрути, щоб уникнути витрат на дорогі траси і максимально скоротити кілометраж в процесі доставки вантажу з Англії. Для скорочення термінів поставки, ми заздалегідь продумуємо порядок проходження митного контролю, забезпечуючи митне очищення і розмитнення товару.

Якщо Ваш вантаж невеликий за обсягом і вагою, для того, щоб доставка товарів з Англії була максимально економною, ми пропонуємо відправляти їх стандартними посилками або збірними вантажами. Оформляючи замовлення товарів з Англії, Ви повідомляєте нам місце розташування, обсяг, приблизну вагу і наші менеджери прорахують для Вас вартість і терміни доставки.

Доставка вантажів з Англії
Високорозвинена промисловість Англії випускає товари, які користуються великою популярністю серед українських споживачів.
Детальніше