Високорозвинена промисловість Англії випускає товари, які користуються великою популярністю серед українських споживачів. Широкий перелік товарів від постільної білизни до промислового обладнання найвищої якості, задовольнить вибагливі вимоги будь-якого покупця. На британських островах найдавніше виробництво виробів з бавовни, цінується вироблена в Англії побутова техніка, аудіо, відео, автозапчастини, одяг, напої, і багато іншого.

Будь-який товар, який Вас цікавить можна знайти в інтернет магазинах Великобританії. А вирішити всі питання по доставці з Англії, Вам допоможе компанія MIRRO/

Доставка вантажів з Англії в Україну нашою компанією здійснюється з урахуванням того, що Англія має добре розвинену мережу логістичних перевезень. Це дає можливість значно скоротити час доставки вантажів з Англії.

У Великобританії є можливість придбати будь-які товари, які не можна знайти в Україні, або товари, які у нас стоять в рази дорожче. Для цього необов’язково їхати в цю країну, все можна придбати через інтернет.

Доставка вантажу з Англії нашими співробітниками здійснюється автомобільним транспортом, за індивідуальними маршрутами, розробленими для кожного клієнта. Це забезпечує швидкість, надійність і економічність доставки вантажу. Доставка товарів з Англії, як і з будь-якої іншої країни досить не просте процедура. Вона вимагає широких знань у різних сферах, зокрема митного законодавства. Наші юристи оформлять всю необхідну документацію з урахуванням останніх змін і вимог найкращим чином, що допоможе уникнути виникнення яких би то ні було складнощів.

Ми завжди дбаємо, щоб упаковка вантажів була належною і транспортуємо їх негайно, як тільки вони готові до відправки. Для невеликих обсягів вантажу ми пропонуємо збірні вантажі, для перевезення великих обсягів товару, в тому числі негабаритних вантажів, використовуються зчіпки, максимальне завантаження яких складає 120 м3. Отримати вантаж клієнт може в своєму місті на зручному для нього кур’єрському складі, або товар доставляється в будь-яке інше обумовлене в договорі місце. Оплата доставки з Англії проводиться по прибуттю вантажу в Україну. Розрахунок оплати проводиться попередньо нашими менеджерами, після отримання необхідної інформації.

Доставка товару з Англії в Україну
Один з напрямків роботи компанії MIRRO, який користується високою популярністю - доставка товару з Англії в Україну.
Детальніше