Компанія MIRRO надає послуги з доставки вантажу з Німеччини. Товари з Німеччини, від медичних препаратів до промислового обладнання, які мають високу якість і популярні на українському ринку. Ми перевозимо як дрібний товар, так і об’ємні вантажі, в тому числі негабаритні. Для доставки дрібних партій товару оформляються збірні вантажі з Німеччини. Доставка збірних вантажів вигідна за ціною, але потрібен додатковий час на заповнення контейнера товарами різних замовників.

Перевезення вантажів з Німеччини нашою компанією здійснюється автомобільним транспортом, так як це найбільш зручно і вигідно. При цьому ми підбираємо найбільш підходящий маршрут прямування вантажу індивідуально для кожного клієнта.

Перевезення вантажів з Німеччини в Україну наша компанія здійснює за договірною ціною і у встановлений термін. Ціна складається з урахуванням ваги, обсягу вантажу, відстані і особливостей маршруту. Ми звільняємо клієнтів від процедури митного оформлення товарів і підготовки необхідної документації, забезпечуємо надійне збереження вантажів за рахунок їх страхування та контролю в процесі проходження.

Доставка товарів з Німеччини здійснюється нами з забезпеченням максимального сервісу для наших клієнтів. Ми надаємо клієнтам вибір виду оплати: перерахування на розрахунковий рахунок фірми або оплата при отриманні товару, надаємо можливість отримання вантажу на складах кур’єрської служби в пункті доставки товару, або привозимо товар на Ваш склад, при наявності такого. Замовник може відстежувати місце розташування свого вантажу за допомогою сайту компанії і ін.

Якщо ж Ви замовили одяг з Німеччини, або будь-який дрібний товар в невеликій кількості ми пропонуємо доставку посилок з Німеччини.

Займаючись питаннями перевезення довгий час, ми знаємо, як мінімізувати вартість доставки, як уникнути зайвих проблем, і як вирішити будь-які питання.

Наші юристи готують всю супровідну документацію з урахуванням всіх змін, що відбуваються.

Доставка товарів з Німеччини
Товари з Німеччини відповідають Європейським стандартам в усіх сферах споживання, більш того, часто саме Німеччина і встановлює цю високу планку стандарту якості.
Детальніше