Як доставити вантаж з Китаю?

Китай – один із головних міжнародних партнерів України. Підприємець може знайти тут потрібного постачальника практично будь-якої продукції, починаючи від дитячих іграшок та закінчуючи сучасним виробничим обладнанням. Основою успішної доставки та оформлення вантажів з Китаю є робота із перевіреним експрес перевізником, що забезпечує надійність та безпеку, зручність та оперативність доставки – повітряним або морським способами.

Чому обирають Mirro

Mirro займається доставкою вантажів із Китаю «під ключ» з 2007 року. У нас є власні склади із охороною у Гонконзі, Шанхаї та Гуанчжоу. У нашій компетенції вантажі будь-яких обсягів. Мінімальна вага посилок від 100 грам. Фахівці декларують та розмитнюють вантаж, оформляють документи, що дозволяють реалізувати товар в Україні легально. Mirro несе фінансову відповідальність за вантаж, який доставляє. Товар страхується на повну його вартість. Клієнти компанії можуть контролювати процес перевезення завдяки системі трекінгу, онлайн оплат та повідомлень. Ми доставляємо товар у термін із високим ступенем надійності за рахунок роботи з прямими рейсами і можливості регулювати ціну та тривалість доставки вибором морської або авіаційної комерційного перевезення.

Авіаперевезення або доставка морем?

Перевага варіанту перевезення вантажів із Китаю та вартість послуги (ви можете розрахувати її клікнувши «Калькулятор») у першу чергу залежать від суми вартості переміщення вашого товару по самому Китаю до потрібного морському порту, кращого варіанту доставки його в Україну і вартості перевезення вантажу по Україні. Великі міжнародні аеропорти знаходяться у Пекіні, Гонконгу та Шанхаї, а морську доставку найзручніше здійснювати через порти Шанхая та Гуанчжоу. Авіарейси із Шанхая приймають міжнародні аеропорти Харкова та Києва, а суди із різних країн світу, у тому числі із Китаю, приходять до порту Одеси. Прибулий товар переміщається на консолідаційний склад, сортується співробітниками компанії та відправляється до замовника.

Авіаперевезення.

Швидко та оперативно / За експрес-доставку і оформлення вантажів із Китаю, точне дотримання часових рамок доведеться заплатити солідну суму, але у деяких випадках без цього не обійтися. Важко знайти інший спосіб перевезти з цієї країни предмети мистецтва, швидкопсувний товар або вантаж із високою вартістю. Експрес-доставка вигідна при переміщенні із Китаю в Україну невеликих партій товару. За короткий час подорожі по повітрю на вантаж не встигнуть зробити істотного впливу перепади температури та вологості. Його збереження при навантаженні і вивантаженні забезпечується високим рівнем охорони аеропортів Пекіна, Гонконгу, Шанхаю, Києва та Харкова. Відомості про стан та етапи переміщення вантажу доступні завдяки системі моніторингу, яка є в кожному аеропорту Китаю.

Морське перевезення.

Недороге перевезення великих партій товару Комерційне перевезення морем – найбільш вигідний за ціною та доступний варіант доставки, єдиним недоліком якого є терміни. При переміщенні вантажу прямим рейсом тривалість транспортування залежить тільки від режимів роботи морських ліній Одеси, Шанхая та Гуанчжоу. Негабаритні (великогабаритні та великовагові) вантажі, промислове обладнання, сільськогосподарська, будівельна та дорожня техніка надійно закріплюються та доставляються нами під інженерним контролем у спеціальних контейнерах або балкером.

Контейнерна відправка.

Консолідація та розконсолідації. Морське перевезення передбачає доставку товару у контейнері, який може бути завантажений одним (FCL), або декількома відправниками (LCL). Для вантажів великого об’єму і габаритів замовляється весь контейнер. Невелику партію товару краще переправляти у складі збірного вантажу. Ціна доставки розподіляється у цьому випадку на всіх замовників та обходиться дешевше. Якщо клієнт працює відразу із декількома постачальниками, консолідація товару дозволяє йому отримати весь обсяг єдиної відправкою. Замовити послугу розконсолідації варто при необхідності розсилки частин вантажу у різні регіони України.

Склад для роботи з декількома китайськими постачальниками. Тим клієнтам, які при роботі із декількома постачальниками потребують додаткових логістичних ресурсів, Mirro пропонує скористатися орендою складу у Гуанчжоу із цілодобовою охороною та обслуговуванням.

Алгоритм нашої роботи

1 крок. Після того, як ви замовили перевезення вантажів із Китаю, вартість, кожен етап доставки, терміни, тарифи обумовлюються вами із нашим менеджером.

2 крок. Ми розраховуємо ціну доставки (ви можете самі визначити її по вкладці «Калькулятор») та пропонуємо вам оптимальний за часом і доступний по бюджету варіант.

3 крок. Співробітники Mirro у Китаї забирають товар у вашого постачальника, доставляють на власний склад, оглядають, виправляють пакувальний шар, якщо є така необхідність. Клієнту на вимогу надається фотозвіт. Для негабаритних вантажів розраховується розміщення та кріплення. Після збору довідок товар оперативно доставляється нами із Китаю в Україну, обумовленим способом.

4 крок. Ми забезпечуємо митне оформлення вашого вантажу при ввезенні в Україну: декларуємо, реєструємо, перевозимо на місцевий склад.

5 крок. Товар швидко доставляється до вашої двері кур’єрською компанією у будь-яку точку України.