Питання, що часто ставляться

Ознайомтеся з найбільш частими питаннями, що виникають при відправленні вантажів з Китаю та інших країн, різними видами транспорту.

titleicon

ПОЧАТОК РОБОТИ

Для початку роботи з компанією «MIRRO», необхідно:
1. Зареєструватися. Для цього надішліть такі дані: ПІБ, контактний телефон, e-mail, місто отримання, склад Нової Пошти, особу яка приймає вантаж на складі Нової Пошти та її контакти.
2. Отримати свій ID та адрес складу.
3. Ознайомитися з тарифами та умовами перевезення.
4. Замовити свій товар на адресу нашого складу в Китаї.
5. Заповнити бланк опису товару.
6. Після того, як ваш товар прибуде на склад, Ви отримаєте повідомлення.
Є питання? Будемо раді відповісти!
Перелік визначень:
Клієнт - це споживач або замовник наших послуг компанії.
Співробітник складу – людина, яка веде облік матеріальних цінностей на складі.
Додаткова упаковка - головний захисник товару при транспортуванні. Додаткова упаковка може бути такого виду: обрешітка, металева сітка, пінопласт, фанера, палета. Вона використовується для транспортування крихких або дорогих вантажів
Комісія - грошова величина, виражена у відсотках або у фіксованій ставці за надану послугу.
Консолідація - процес об'єднання Клієнтом або Співробітником складу замовлень в одну або більше коробок для оптимізації (зменшення) вартості доставки зі складу на адресу Клієнта.
Служба підтримки компанії «MIRRO», працює в такому режимі:
Понеділок - з 10:00 по 18:00
Вівторок - з 10:00 по 18:00
Середа - з 10:00 по 18:00
Четвер - з 10:00 по 18:00
П'ятниця - з 09:00 по 18:00
Субота - Вихідний
Неділя – Вихідний
Склади компанії «MIRRO», працюють в наступному режимі за китайським часом:
Понеділок - з 09:00 по 18:00
Вівторок - з 09:00 по 18:00
Середа - з 09:00 по 18:00
Четвер - з 09:00 по 18:00
П'ятниця - з 09:00 по 18:00
Субота - Вихідний
Неділя – Вихідний
titleicon

РЕЄСТРАЦІЯ

Всі вантажі які ми перевозимо застраховані, ми пропонуємо кілька видів компенсацій у разі крадіжки або втрати, псування: часткова компенсація - 8 дол\кг, у разі настання страхового випадку, повна компенсація - 5% від вартості вантажу, моментальне підтвердження і виплата коштів. Більш детально Ви зможете ознайомитися з інформацією в умовах перевезення. Страхування вантажу не поширюється на "форс-мажорні" обставини, перевірку митних органів.
Авіа доставка з Китаю: 7 днів з моменту вильоту. Виліт: щопонеділка (вантаж повинен надійти до п'ятниці включно) + 1-2 дня оформлення + 1-2 дня пересилання вантажу по Україні.
Морська доставка 50-60 днів з моменту судовихіду. Судовихід 15 і 30 число місяця, порт Шанхай, Гуанчжоу.
Додаткове страхування можливо оформити при заповненні опису вантажу, де необхідно вказати найменування товару, вартість згідно рахунку-фактури. У разі якщо вантаж додатково не застрахований - то втрачений вантаж компенсується за 8 дол\кг.
Так можливо. Для цього повідомте контактні дані постачальника: мобільний телефон, ім'я та номер замовлення або інвойсу та ми повідомимо вартість забору вантажу всередині Китаю, оплатимо і отримаємо на склад Ваш вантаж.
При отриманні посилки зробіть її фото, зафіксуйте фактичну вагу на складі і складіть акт. Надішліть нам на пошту копію акта.
Перевірка вантажу можлива тільки візуальним оглядом або перевірка на включення або виключення апаратури (якщо це є можливим), вартість даної послуги Ви можете обговорити з менеджером.
У Вашому місті на складі кур'єрської служби.
Відстежити пересування вантажу можливо через контактну форму або по телефону.
Мінімальна вага для авіа доставки - від 100 грам. Морська доставка - від 0,2 м3.
Можливо, вартість доставки обговорюється з менеджером.
У даний час ми не робимо будь-якої додаткової упаковки. Упаковка можлива за Вашим бажанням. Зі списком можна ознайомитися за посиланням.
За додаткову плату можлива обрешітка вантажу, що дозволить Вам бути впевненим при перевезенні крихкого вантажу.
Дана доставка повинна бути оплачена покупцем товару або продавцем. Вантажі, що надійшли без оплати, наша компанія приймає та оплачує перевезення по Китаю таким чином - сума по квитанції за доставку + 10 $ за послугу.
Можливо. При відправці враховуйте наявність небезпечного вантажу в коробці. Зі списком можна ознайомитися за посиланням - https://mirro.com.ua/uk/zaboroneni-vidpravlennya
Якщо Ви учасник ЗЕД - це можливо.
Нашими клієнтами є як приватні особи, так і підприємства, активно розвивається сегмент дропшиппінг, так як авіа доставка здійснюється без будь-яких автомобільних транзитів, що дозволяє не турбуватися за терміни доставки або затримки на митницях.
Логістичний ланцюжок досить складний механізм, який може дати збій в будь-якому секторі перевезень. Офіційно на час відповіді авіакомпанії регламентовано 30 днів, додаткова послуга страхування дозволяє не чекати відповідь від авіакомпанії і отримати компенсацію моментально.
titleicon

СКЛАДИ

Гуанчжоу, провінція Гуандун - склад приймає вантажі для авіа та морського перевезення.
Шанхай - склад приймає вантажі для морського перевезення.
Пекін - можливий при авіа перевезенні вантажів понад 300 кг.
Ми надамо Вам адресу партнерського складу з Вашого запиту.
Так, це можливо, зв'яжіться з нашими менеджерами і вони Вас проконсультують.
titleicon

ОПЛАТА

Оплату за послугу доставки ви здійснюєте до моменту отримання Вами вантажу на складі Нової Пошти. Передоплата не потрібна. Ми узгоджуємо з Вами тариф, спосіб доставки після чого вантаж транспортується до одержувача.
Перед відправкою по Україні співробітник складу оглядає візуально посилки, в разі пошкодження зовнішньої частини коробки, проводиться безкоштовно додаткова упаковка. Про візуальне пошкодження Вас проінформує менеджер для узгодження.
На Нову Пошту посилки передаються у запечатаному вигляді. Зафіксуєте факт пошкодження на складі Нової Пошти, зробіть фото посилки, пошкодження і фактичної ваги на складі, складіть акт.
Оплата за перевезення за фактом прибуття вантажу в Україну.
За допомогою Приват24 або у терміналі.

Якщо Ви все ще не можете знайти відповідь, яка Вам потрібна, напишіть нам своє питання. Ми повідомимо відповідь в найкоротші терміни.