ПОРТИ КИТАЮ

Так як КНР сьогодні є «фабрикою» світу у виробництві більшості, кількості різних товарів, то уряд Китаю приділяє велику увагу на розвиток портів Китаю. Можна виділити кілька основних портів держави КНР:

1. Порт Китаю Далянь Dalian – знаходиться на південній околиці Ляодуского півострова у провінції Ляонін. Цей порт по праву можна вважати воротами в регіон Дунбей, а також він є сполучним вузлом водних перевезень північних, східних і центральних районів Китаю.

2. Морський порт Китаю Ляньюньган Lianyungang – знаходиться у північно-східній частині провінції Цзянсу; як одна з найбільших, що перетинає весь Китай, транспортна артерія.

3. Морський порт Китаю Тяньцзінь Tianjin – розташований у центрі району Хуабей. Він є важливим портом міжнародного значення. Мостом між Європейською і Азіатської частинами суші.

4. Морський порт Китаю Циндао Qindao – знаходиться у Шаньдунському півострові. Площа порту 8090000 кв.метрів, а також є причали. Площа портових складів 1255000 кв. м..

5. Морський порт Китаю Сямень Xiamen – розташовується в південній приморській частині провінції Фуцзян.

6. Морський порт Китаю Циньхуандао Qinhuangdao – знаходиться на західній затоці Ляодун. Він є єдиним портом, що знаходиться під прямим урядовим контролем, а також, з найбільшим на землі вугільним потоком.

7. Морський порт Китаю Шанхай Shanghai- знаходиться на гирлах річки Янцзи і Хуанпу. Порт займає вигідне становище, так як перебуває між півднем і північчю Китаю.

8. Морський порт Китаю Шаньтоу Shantou – знаходиться у східній частині провінції Гуандун, в середині «Золотого узбережжя». Будучи єдиним виходом з моря для річок в цій області. У Китаї він заслужив почесне звання «Врата гірських хребтів, перехрестя всіх шляхів Хуанань».

9. Морський порт Китаю Шеньчжень Shenzhen- розташований на півдні провінції Гуандун. Морський порт Китаю Веньчжоу – знаходиться в провінції Чжецзян. Він здійснює обслуговування транспортних кількох повітів провінції Чжецзян.

10. Морський порт Китаю Гуанчжоу. Guangzhou – знаходиться в гирлі річки Чжуцзян. Він є головним портом зовнішньоекономічної торгівлі.

УСТАТКУВАННЯ З КИТАЮ
Якщо вам необхідно сучасне обладнання з Китаю, то компанія MIRRO до Ваших послуг. Ми спеціалізуємося на пошуку, закупівлі різних товарів в Китаї...
Детальніше
Детальніше
РИНКИ ГОНКОНГУ
Одним з аспектів культурних пам'яток міста є його ринки; ніхто не сперечається, що ринки Ви можете знайти в будь-якому місті Європи або Азії, але ринки Гонконгу - це щось особливе...
Детальніше
АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТЕЛЕФОНІВ І ПЛАНШЕТІВ З КИТАЮ
Як відомо, на сьогоднішній день в Китаї без проблем можна знайти найрізноманітніші товари будь-яких видів і категорій...
Детальніше