АКСЕСУАРИ ДЛЯ ТЕЛЕФОНІВ І ПЛАНШЕТІВ З КИТАЮ
Як відомо, на сьогоднішній день в Китаї без проблем можна знайти найрізноманітніші товари будь-яких видів і категорій. Особливим успіхом користується китайська електроніка – мобільні телефони, смартфони, планшети, комунікатори, ноутбуки і т.д.
Детальніше
УСІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ В ПЕКІН
Столиця Китаю Пекін з висоти пташиного польоту нагадує листок паперу в клітинку: всі вулиці строго спрямовані з півночі на південь і зі сходу на захід і перетинаються під прямим кутом. Уявна лінія проходить через Імператорський палац і ділить місто на дві рівні частини.
Детальніше
ПОРТИ КИТАЮ
Так як КНР сьогодні є «фабрикою» світу у виробництві більшості, кількості різних товарів, то уряд Китаю приділяє велику увагу на розвиток портів Китаю. М
Детальніше
РИНКИ ГОНКОНГУ
Одним з аспектів культурних пам’яток міста є його ринки; ніхто не сперечається, що ринки Ви можете знайти в будь-якому місті Європи або Азії, але ринки Гонконгу – це щось особливе
Детальніше
УСТАТКУВАННЯ З КИТАЮ
Якщо вам необхідно сучасне обладнання з Китаю, то компанія MIRRO до Ваших послуг. Ми спеціалізуємося на пошуку, закупівлі різних товарів в Китаї і їх подальшої доставки замовнику в Україні.
Детальніше
ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ З КИТАЮ – ПЛЮСИ ТА МІНУСИ
Як відомо, Китай є справжнісінькою світової майстерні, так як в цій країні виробляються найрізноманітніші товари і вироби – від дрібних складових деталей і до великого і серйозного обладнання. Доставка вантажів з Китаю дозволить Вам здійснювати дуже вигідні угоди, що приносять Вашому бізнесу значний прибуток.
Детальніше
ЯК ДОСТАВИТИ ВАНТАЖ З КИТАЮ?
Китай - один із головних міжнародних партнерів України. Підприємець може знайти тут потрібного постачальника практично будь-якої продукції, починаючи від дитячих іграшок та закінчуючи сучасним виробничим обладнанням.
Детальніше