Збірні вантажі англійською мають абревіатуру – LCL – Less then Container Load, на даний момент це самий економічний варіант доставки вантажу з Китаю. Даний спосіб дозволяє значно скоротити транспортні витрати, тому що оплачується тільки той обсяг, який займає вантаж, а не весь контейнер.

Як «виглядає» збірний вантаж? Це невеликі партії товарів різних покупців, які на деякий час стали попутниками з Китаю в Україну.

Який мінімальний обсяг? Мінімальний обсяг вантажу від 0,2 метрів кубічних. Вантаж відправляється, як тільки заповниться контейнер. Ми намагаємося максимально скоротити час «збору».

Який термін доставки? Термін доставки вантажу від 50-60 днів.

Яка сума (вартість) доставки і що в неї входить? Приблизну вартість доставки Ви можете розрахувати у вкладці «Калькулятор», точну суму Вам скаже менеджер після з’ясування всіх «нюансів». У вартість входить доставка товару зі складу в Китаї, на склад в Харкові, а також митне очищення товару.

Як застрахувати вантаж? Страхування вантажу розраховується за формулою – 2% від інвойсової вартості. Більш точну інформацію Вам може сказати менеджер компанії.

Де замовник забирає свій товар? Товар доставляється на склад в Харків, його можна забрати там або кур’єрська служба доставить товар в будь-яке місто України.

Якщо Ви НЕ знайшли відповіді на Ваше запитання, звертайтеся до менеджерів нашої компанії за телефонами або через інтернет-чат.

Ми давно і успішно працюємо на ринку доставки вантажів з Китаю, що дозволило напрацювати надійні схеми доставки.

Також компанія «МIRRO» пропонує зробити «меблевий тур» в Китай, ми допоможемо в організації поїздки, відвідуванні виставок, виборі товару.

Авіа доставка
Авіа доставка з Китаю є найзручнішим на сьогоднішній день способом перевезення авіаційних контейнерних вантажів з широким спектром послуг,
невеликих вантажів або зразків продукції
Детальніше
Складські послуги
Для роботи відразу з декількома китайськими виробниками необхідні додаткові логістичні ресурси. Пропонуємо скористатися сервісом нашої компанії - орендою складу в Гуанчжоу
Детальніше
Доставка вантажів з Гуанчжоу
Місто Гуанчжоу знаходиться в південній частині Китаю, це адміністративний центр провінції Гуандун. Чим привабливий Гуанчжоу українському підприємцеві?
Детальніше